You are here

Vandens kokybės pablogėjimas

     Atliekant vandentiekio tinklų plovimą  yra išjudinamos geležies oksido nuosėdos susikaupusios vamzdynuose, todėl po tinklų plovimo iš vartotojų čiaupo gali tekėti rusvos spalvos vanduo. Šis vandens tiekimo sutrikimas yra trumpalaikis. Išleidus didesnį kiekį, vanduo turi nuskaidrėti.

     Jeigu vanduo nepasidaro skaidrus, prašome pranešti  UAB "Kretingos vandenys". Atsiprašome už galimus nepatogumus.

     UAB „Kretingos vandenys“ prašo žmonių nelikti abėjingais jeigu kyla įtarimas dėl nelegalių prisijungimų prie centralizuotų vandentiekio tinklų ir pranešti bendruoju įmonės telefonu (8 445) 78 565. Dėl nesankcinuotos intervencijos darbai yra atliekami nekokybiškai, dėl to galimas vandens kokybės pablogėjimas ir tampa nesaugus vartoti. Taip pat prašome žmonių pranešti ir apie pastebėtą neįprastą vandens atsiradimą ir tekėjimą žemės paviršiuje, tai galimas vandentiekio tinklo avarijos padarinys, dėl avarijos likvidavimo galimas laikinas vandens drumstumo padidėjimas vandenatiekio tinkle.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-11-24 08:07

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer