You are here

Kretingoje viešai tiekiamo vandens kokybė gerėja (2016-05-17)

Pastarąsias tris savaites skirtingose Kretingos vietose įrengtuose kontroliniuose vandens filtruose fiksuojamų uodų lervų kiekis stabiliai mažėjo. Gegužės 12 d. bendrovės „Kretingos vandenys“ specialistai  į posėdį susirinkusiai situacijos valdymo darbo grupei pristatė iki šios dienos pasiektus rezultatus: praėjusios savaitės pabaigoje pavienės uodų lervos buvo fiksuojamos tik vienoje iš 12-os nuolat stebimų vietų. Pažymėta, kad, fiksuojant stebėsenos rezultatus, apžiūroje dalyvauja  ir kontroliuojančios institucijos – Kretingos VMVT – specialistai.

Siekdama galutinai išvalyti vandenį, UAB „Kretingos vandenys“ tęsia darbus: gegužės 16-osios naktį buvo dezinfekuoti ir išplauti Mėguvos ir Žaliosios g. atkarpose esantys tinklai, gegužės 16-17 d. tinklus planuojama dezinfekuoti ir išplauti Kęstučio ir Laisvės g., gegužės 17-18 d. – J. Pabrėžos g., o gegužės 18-19 d. – Melioratorių ir Vytauto g. atkarpose.

Primename, kad bendrovė „Kretingos vandenys“ nuo gegužės 5 d. vykdo nuolatinį profilaktinį (foninį) viso miesto vamzdyno vandens chloravimą, nuolat kontroliuodama chloro junginių likučių kiekius įvairiais darbų vykdymo etapais. Pagal iki šiol gautus tyrimų rezultatus geriamasis vanduo atitinka higienos normos reikalavimus. Apie atliekamus darbus ir tyrimų rezultatus nuolat informuojama VMVT ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta situacijos valdymo grupė (su gautų tyrimų protokolais ir tinklų dezinfekavimo-praplovimo darbų aktais gyventojai gali susipažinti UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt).

 

Savivaldybės ir UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-05-17 20:34

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer