You are here

Kretingos miesto vandentiekio sistemos valymo darbai tęsiami (2016-05-12)

Praėjusią savaitę iš 12-os Kretingos miesto geriamojo vandens stebėsenos vandentiekyje vietų 3-ose dar buvo aptikta pavienių uodo trūklio lervų. Po trečiosios smūginės magistralinio vamzdyno žiedo dezinfekcijos jų sumažėjo, tinklų valymo darbai tęsiami. Gegužės 15-osios naktį UAB „Kretingos vandenys“ pradės vykdyti smūginę keturių miesto vietų dezinfekciją: gegužės 15-16 d., nakties metu, vandentiekio tinklai bus dezinfekuojami ir plaunami Mėguvos ir Žaliosios g. atkarpose, gegužės 16-17 d. – Kęstučio ir Laisvės g., gegužės 17-18 d. – J. Pabrėžos g., o gegužės 18-19 d. – Melioratorių ir Vytauto g. atkarpose.

Primename, kad suderinus su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, bendrovė „Kretingos vandenys“ papildomai vykdo ir profilaktinį (foninį) vandens chloravimą.

Atlikus minėtų gatvių tinklų dezinfekavimą ir praplovimą, bus imami mėginiai mikrobiologinei taršai, chloro organiniams junginiams, geležies kiekiui, skoniui ir kvapui įvertinti. O vykdant profilaktinę (foninę) vandens dezinfekciją, tyrimai imami kartą per savaitę iš keturių skirtingų mėginių ėmimo vietų – bromatams, haloformų sumai, laisvo chloro likučiui ištirti, skonio ir kvapo jusliniams rodikliams įvertinti (tyrimų rezultatai viešinami bendrovės „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt).

UAB „Kretingos vandenys“ vykdomos priemonės valant vandentiekio sistemą nuolat kontroliuojamos. Kartą per savaitę vykdomų darbų eiga, gautų laboratorinių tyrimų rezultatai yra aptariami Savivaldybės, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT), jos teritorinių padalinių Klaipėdoje ir Kretingoje, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Klaipėdos visuomenės sveikatos centro Kretingos skyriaus ir Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Kretingos rajono agentūros specialistų darbo grupės posėdžiuose, kuriuose ir toliau ieškoma sprendimų, kaip kuo greičiau galutinai išvalyti geriamąjį vandenį.

 

 

Savivaldybės  ir UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-05-12 14:59

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer