You are here

UAB „Kretingos vandenys“ informacija (2016-02-01)

     Sausio 22 d. vandenvietėje įvykusi avarija sutrikdė UAB „Kretingos vandenys“ tęsti darbus, numatytus vandentiekio sistemos valymo priemonių plane. Po šios avarijos Kretingos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir UAB „Kretingos vandenys“ specialistai paėmė mėginius mikrobiologiniams, cheminiams ir jusliniams rodikliams įvertinti. Pagal gautus tyrimų rezultatus geriamajam vandeniui leidžiamos nustatytos normos nebuvo viršytos (tyrimų protokolai viešinami UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt).

     Šią savaitę bendrovė „Kretingos vandenys“ planuoja tęsti d300 vamzdyno atkarpos nuo vandenvietės iki Savanorių g. dezinfekavimo ir plovimo darbus. Vanduo vartotojams šiuo metu tiekiamas lygiagrečiai esančia d400 vandentiekio linija, kuri buvo dezinfekuota ir išplauta anksčiau.

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-02-01 15:53

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer