You are here

UAB „Kretingos vandenys“ informacija (2016-01-25)

     Nuo š. m. sausio 18 d. bendrovė „Kretingos vandenys“ pagal sudarytą priemonių planą vykdė vandens saugojimo rezervuaro ir D300 vamzdyno atkarpos nuo vandenvietės iki Savanorių g. dezinfekavimo ir plovimo darbus.

     Sausio 22 d. vakare, apie 17.37 val., įvykus automatikos gedimui chloruoto vandens pateko į vandentiekio tinklus, todėl vartotojai jautė nepriimtiną vandens kvapą ir skonį. Siekiant kuo skubiau išspręsti susidariusią situaciją ir pašalinti chloro likutį iš vandens, vykdomas vandens tinklų plovimas per hidrantus.

     Informacija apie vandens kokybės gerinimo darbus bus nuolat atnaujinama ir pateikiama UAB „Kretingos vandenys“ internetinėje svetainėje www.kretingosvandenys.lt, Kretingos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.kretinga.lt bei rajoninėje spaudoje.

     UAB „Kretingos vandenys“ atsiprašo gyventojų už patirtus nepatogumus.

 

Savivaldybės ir UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-01-25 16:29

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer