You are here

UAB „Kretingos vandenys“ vykdomi darbai vandens kokybei gerinti (2016-01-18)

     Iki š. m. sausio 14 d. bendrovė „Kretingos vandenys“ vykdė vandentiekio magistralinių tinklų D400 nuo vandenvietės iki Savanorių g. dezinfekavimą ir praplovimą. Atlikus darbus tinklo atkarpoje ir paėmus mėginius, uodo trūklio lervų nebebuvo, todėl nuo sausio 15 d. vanduo miestui pradėtas tiekti per D400 magistralinio vamzdyno trasą, o D300 vamzdyno atkarpa nuo vandenvietės iki Savanorių g. yra plaunama ir dezinfekuojama – per šią trasos atkarpą vanduo vartotojams netiekiamas.

     Atlikus plovimo darbus tinklo atkarpoje, imami mėginiai, kurie ir toliau įprastine tvarka teikiami mikrobiologiniams, cheminiams ir jusliniams rodikliams įvertinti. Laboratorinių tyrimų protokolai ir vandentiekio tinklų dezinfekavimo-praplovimo darbų aktai viešinami UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt.

    Magistralinio vamzdyno trasoje D300 yra pastatyti filtrai vizualiniam stebėjimui. Ši vamzdyno atkarpa bus dezinfekuojama ir plaunama kol uodo trūklio lervų joje nebebus randama.

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-01-18 15:15

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer