You are here

Vykdomos priemonės geriamojo vandens kokybei Kretingoje gerinti (2016-01-07)

     Bendrovė „Kretingos vandenys“ vykdo tolesnę sustiprintą viešai tiekiamo geriamojo vandens kokybės stebėseną. Uodo trūklio lervų Kretingos miesto magistraliniuose vandentiekio tinkluose mažėja, tačiau jų dar aptinkama, todėl UAB „Kretingos vandenys“ specialistai toliau dirba pagal sudarytą priemonių planą. Miestui vanduo tiekiamas per D300 magistralinio vamzdyno trasą, o D400 mm vamzdynas nuo vandenvietės iki Savanorių g. yra plaunamas ir dezinfekuojamas – per šią trasos atkarpą vanduo vartotojams netiekiamas.

     Atlikus darbus tinklo atkarpoje, imami mėginiai laboratoriniams tyrimams, mikrobiologiniams, cheminiams ir jusliniams rodikliams nustatyti, kad chloro koncentracija vandenyje neviršytų leistinų normų.

     Magistralinio vamzdyno trasoje D400 yra pastatyti filtrai vizualiniam stebėjimui. Jei po dezinfekcijos ir plovimų darbų uodo trūklio lervų vamzdyno atkarpoje nuo vandenvietės iki Savanorių g. dar bus randama, ji bus plaunama ir ateinančią savaitę.

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-01-13 08:10

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer