You are here

UAB „Kretingos vandenys“ vykdomos priemonės valant vandens tinklus (2015-12-10)

     Kretingos miesto vandentiekio sistemos valymo darbai tęsiami. Šiuo metu nuolat stebima vienuolika kontrolinių vandens filtrų, įrengtų skirtingose miesto vietose, ir kai kuriuose dar randama uodo trūklio lervų. Ieškant sprendimų, kaip galutinai išvalyti vandenį, sudarytas ir nuo gruodžio 4 dienos vykdomas tolesnių priemonių planas. Pagal jį, atskirais etapais žiediniai vandens tinklai problemiškiausiose vietose bus uždaromi ir vanduo vartotojams laikinai bus tiekimas viena kryptimi – toks sprendimas priimtas siekiant kiek įmanoma tiksliau nustatyti vietas, kuriomis teka uodų lervomis užterštas vanduo, ir jas išplauti. Jeigu po tinklų plovimo iš čiaupų tekėtų rusvos spalvos vanduo ir šiek tiek nuleidus vandenį jis vis tiek išliktų drumstas, prašome pranešti UAB „Kretingos vandenys“ telefonu (8 445) 78 565.

     Taip pat norime informuoti, kad gruodžio 10 dieną nuo 21.00 val. bus vykdomi Savanorių g. 23A statomo Sporto ir sveikatingumo centro vandentiekio tinklų prijungimo prie UAB „Kretingos vandenys“ magistralinių tinklų ir sklendės montavimo darbai Savanorių gatvėje esančiame vandentiekio šulinyje. Atlikus sporto komplekso vandentiekio įvado ir sklendės montavimo darbus, bendrovė „Kretingos vandenys“ vykdys Savanorių gatvėje esančių vandentiekio tinklų praplovimą ir dezinfekavimą. Bus paimti mėginiai laboratoriniams tyrimams, mikrobiologiniams ir cheminiams rodikliams nustatyti, kad chloro koncentracija vandenyje neviršytų leistinų normų.

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:24

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer