You are here

UAB „Kretingos vandenys“ vykdomi darbai vandens kokybei gerinti (2015-12-03)

     Bendrovė „Kretingos vandenys“ pagal planą du kartus per savaitę vykdo nuolatinę devyniose Kretingos miesto vietose įrengtų kontrolinių vandens filtrų stebėseną, kaskart užfiksuojant stebėjimo rezultatus. Atsižvelgiant į tai, kad K. Čepulio akligatvyje ir Melioratorių gatvėje įrengtuose vandens filtruose dar aptinkamos uodo trūklio lervos, UAB „Kretingos vandenys“ toliau vykdo šiose ir aplinkinėse gatvėse esančių vamzdynų mechaninį praplovimą.

     Atliekant vandentiekio tinklų plovimo darbus, išjudinamos vamzdynuose susikaupusios geležies oksido nuosėdos, todėl po tinklų plovimo iš vartotojų čiaupų gali tekėti rusvos spalvos vanduo. Tokiu atveju rekomenduotume vandenį šiek tiek nuleisti. Jeigu nuleidus vandenį jis išlieka drumstas, prašome informuoti UAB „Kretingos vandenys“ telefonu (8 445) 78 565. Atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus.

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:53

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer