You are here

Kretingos vandentiekio tinklų plovimo darbai vykdomi pagal planą (2015-11-12)

     Bendrovė „Kretingos vandenys“ vykdo nuoseklų mažesnio diametro vandentiekio tinklų plovimą, kad pavienių uodų lervų vandentiekio sistemoje neliktų. Atliekant sustiprintą vandens kokybės stebėseną, pavienės uodų lervos dar aptinkamos K. Čepulio akligatvyje ir Melioratorių gatvėje įrengtuose kontroliniuose vandens filtruose, kuriuose jos sulaikomos ir pas vartotojus nepatenka.

     Lapkričio 9-13 d. atliekami Klaipėdos gatvės dalies nuo Žvejų gatvės, Šventosios, Basanavičiaus, Mėguvos ir aplinkinių gatvių, Laisvės ir šalia esančių gatvių, tarp jų ir K. Čepulio akligatvio, vandentiekio tinklų plovimo darbai. Lapkričio 16-20 d. tinklai bus plaunami Daukanto, Vileišio, Taikos, Šiaulių, Jablonskio ir šalia esančiose gatvėse, Rotušės aikštėje.

     Papildytame Geriamojo vandens mėginių paėmimo 2015 m. programinės priežiūros plane numatyta iki š. m. gruodžio 28 dienos kartą per savaitę iš kontrolinių vandens filtrų imti mėginius laboratoriniams tyrimams, mikrobiologiniams, laisvo chloro, lakių chlorintų angliavandenių, kvapo ir skonio jusliniams rodikliams nustatyti (gauti rezultatai bus viešinami UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt.).

     Pagal iki šiol gautus cheminių ir mikrobiologinių tyrimų rezultatus, geriamajam vandeniui leidžiamos nustatytos normos nebuvo viršytos, vandenį vartoti yra saugu. Pašalinis kvapas gali būti juntamas dėl UAB „Kretingos vandenys“ vandenvietėje atliekamos profilaktinės vandens dezinfekcijos. Dezinfekavimo normos sumažinimo arba visiško jo nutraukimo galimybė šiuo metu yra derinama su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

 

Savivaldybės ir 
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:50

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer