You are here

Kretingos vandentiekio tinklai bus nuosekliai plaunami visą lapkričio mėnesį (2015-11-09)

   Baigusi vandens chloravimo, pagrindinių vandentiekio tinklų dezinfekcijos bei praplovimo darbus, kurie buvo numatyti š. m. spalio 8 d. Vandens tiekimo sistemos apsaugos nuo biologinės taršos priemonių plane, bendrovė „Kretingos vandenys“ sudarė tolesnių veiksmų planą ir praėjusią savaitę, suderinusi su Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, pradėjo vykdyti nuoseklų viso miesto vandentiekio, įskaitant ir nutolusiuose akligatviuose esančių tinklų, plovimą per hidrantus be chloravimo. Visą vandentiekio sistemą planuojama išplauti iki š. m. lapkričio 27 dienos.

   Lapkričio 3-6 dienomis buvo išplauti Palangos, Geležinkelio, Pasieniečių, Tiekėjų, Lankų gatvių, Klaipėdos gatvės dalies iki Žvejų gatvės bei aplinkinių gatvių vandentiekio tinklai. Lapkričio 9-13 dienomis toliau bus plaunami Klaipėdos gatvės dalies nuo Žvejų gatvės, Šventosios, Basanavičiaus, Mėguvos ir šalia esančių aplinkinių gatvių, Rotušės aikštės vandentiekio tinklai.

   Pagal planą, du kartus per savaitę numatyta vykdyti nuolatinę devyniose miesto vietose įrengtų kontrolinių vandens filtrų stebėseną, kaskart užfiksuojant stebėjimo rezultatus.

   Atkreipiame dėmesį, kad vis dažniau pasitaiko atvejų, kai ne visada prisistatantys vandens filtrų pardavėjai  siūlo gyventojams pirkti savo produktus, nemokamai ištirti vandenį. Pažymime, kad nei Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, nei  UAB „Kretingos vandenys“ su tuo nėra susiję ir nemokamų vandens tyrimų gyventojams neorganizuoja.

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:49

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer