You are here

Valant vandentiekio sistemą papildomai atliekami ir lokaliniai chloravimai (2015-10-28)

   Bendrovė „Kretingos vandenys“ ėmėsi papildomų priemonių, kad Kretingos mieste, nutolusiuose akligatviuose, dar pastebimų pavienių uodų lervų neliktų – spalio 27 d. Guobų akligatvyje ir aplinkinėse gatvėse dar kartą atliktas vamzdynų praplovimas ir dezinfekcija, o spalio 28 d. papildomai chloruoti ir išplauti Palangos gatvės vandentiekio tinklai.

   Pagal planą, spalio 29-30 d., 0.00-6.00 val., tinklų dezinfekcija ir praplovimai bus vykdomi Klaipėdos ir aplinkinėse gatvėse. Centrinės miesto dalies vamzdynų plovimą planuojama atlikti spalio 31 d., o jų chloravimą ir praplovimą – lapkričio 2-4 d., 0.00-6.00 val.

   Per pastarąsias dienas naujų vartotojų skundų nebuvo gauta, tačiau ir toliau vykdoma nuolatinė stebėsena – be šiuo metu Guobų ir K. Čepulio akligatviuose, Melioratorių g. 77 ir nuotekų valykloje, Lankų g. 17, įrengtų kontrolinių vandens filtrų, UAB „Kretingos vandenys“ papildomai pastatė du filtrus – Parko g. 9, Padvarių kaime, bei Jauryklos g. 6.

   Chloro junginių likučių kiekiai taip pat yra kontroliuojami nuolat, įvairiais vykdomų darbų etapais. Pagal iki šiol gautus cheminių ir mikrobiologinių tyrimų rezultatus, geriamajam vandeniui leidžiamos nustatytos normos nei karto nebuvo viršytos (tyrimų protokolai viešinami UAB „Kretingos vandenys“ tinklalapyje www.kretingosvandenys.lt).  

   Antrąjį Kretingos miesto vandentiekio sistemos valymo etapą planuojama baigti lapkričio 2-4 d., todėl šiuo laikotarpiu ypač svarbi  sustiprinta stebėsena – pastebėjus uodų lervas geriamajame vandenyje prašome informuoti UAB „Kretingos vandenys“ telefonu (8 445) 78 565 (visą parą).

 

Savivaldybės ir
UAB „Kretingos vandenys“ informacija

 

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:32

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer