You are here

Baigiamas pirmasis Kretingos vandentiekio tinklų valymo etapas (2015-10-19)

     Pirmąjį Kretingos miesto vandentiekio sistemos valymo etapą, kaip ir planuota, bendrovė „Kretingos vandenys“ baigs spalio 21 d., atlikusi centrinėje miesto dalyje – Mėguvos, Kęstučio, Vytauto ir aplinkinėse gatvėse esančių vandentiekio tinklų dezinfekciją ir praplovimą.

     Siekiant visiškai pašalinti uodų lervas iš vandentiekio sistemos ir likviduoti susidariusią situaciją, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai rekomendavo UAB „Kretingos vandenys“ pakartotinai atlikti tinklų dezinfekciją ir praplovimą. Antrąjį centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens valymo etapą UAB „Kretingos vandenys“ pradės spalio 22-23 d., o baigti planuojama – lapkričio 2-4 d.

     Spalio 22-23 d. nuo 24.00 iki 6:00 val. pakartotinai bus plaunami ir dezinfekuojami vandentiekio tinklai Savanorių, Melioratorių, Vilniaus, Basanavičiaus ir šalia esančiose gatvėse. Darbų vykdymo metu galimi geriamojo vandens tiekimo sutrikimai UAB „Kretingos vandenys“ vartotojams, o atnaujinus vandens tiekimą – vanduo gali būti drumstas, su nuosėdomis. Atsiprašome gyventojų už nepatogumus.

     Atlikus chloravimo darbus tinkluose, paimti mėginiai ir toliau įprastine tvarka bus teikiami Nacionaliniam maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutui mikrobiologiniams, cheminiams ir jusliniai rodikliams įvertinti. Iki šiol pagal gautus cheminių ir mikrobiologinių tyrimų rezultatus, geriamajam vandeniui leidžiamos nustatytos normos nebuvo viršytos. Laboratorinių tyrimų protokolai ir vandentiekio tinklų dezinfekavimo-praplovimo darbų aktai viešinami UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt.

  Savivaldybės ir UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:22

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer