You are here

UAB „Kretingos vandenys“ veiksmai valant vandentiekio sistemą kontroliuojami nuolat (2015-10-14)

   Darbo grupė, nuolat prižiūrinti, kaip UAB „Kretingos vandenys“ vykdo Kretingos vandens tiekimo sistemos apsaugos nuo biologinės taršos priemonių plane numatytus veiksmus, tęsia darbą. Spalio 13 d. vykusio posėdžio metu informuota, kad vandentiekio tinklai valomi pagal planą ir imamasi visų būtinų priemonių, kad vykdomi darbai nekeltų pavojaus aplinkai ir žmonių sveikatai.

   Vartotojų skundų ar informacijos apie naujai pastebėtas lervas per pastarąsias dienas nebuvo gauta. Dėl vandens chloravimo, vandentiekio tinklų dezinfekcijos ir praplovimo darbų avarijų Kretingos vandentiekio ir nuotekų tinkluose neįvyko.

   Tinklų dezinfekavimo-praplovimo darbų aktai, gauti laboratorinių tyrimų protokolai skelbiami UAB „Kretingos vandenys“ interneto svetainėje www.kretingosvandenys.lt. Informacija apie vandentiekio tinklų chloravimą ir plovimą UAB „Kretingos vandenys“ vartotojams papildomai teikiama per pašto dėžutes, talpinama daugiabučių namų skelbimų lentose.

 

Savivaldybės ir UAB „Kretingos vandenys“ informacija

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2016-04-21 09:21

Gyventojų žiniai

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-10-12 09:32

Gyventojų žiniai

     Mūsų bendrovė sąskaitą už teikiamas paslaugas gali pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu. Elektroninė sąskaita identiška popierinei. Tai yra saugus ir patikimas sąskaitų pateikimo būdas. Atsiųskite prašymą el. paštu abonentinis@kretingosvandenys.lt ir Jūs sąskaitą už teikiamas paslaugas gausite elektroniniu paštu.

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2015-01-19 23:47

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer